Nudíte se? Okouzlete kabaretními podvazky a punčoškami!

Režisér Rob Marshall je velkým milovníkem kabaretu a divadla – v takovém rozverně dramatickém stylu už natočil dva filmové muzikály, Chicago a Nine. Právě druhý snímek, jakási kabaretní „pocta Fellinimu“ se bohužel nedočkala většího uznání. Film před negativními ohlasy neochránilo ani nekompromisně hvězdné obsazení – můžeme v něm vidět hned sedm krásek filmového plátna.

Které to jsou? Marion Cotillard, Sophia Loren, Penélope Cruz, Nicole Kidman, Kate Hudson, Judi Dench a Stacy Ferguson (Fergie). Při pohledu na fotografie je jasné, v čem by nám herečky všech věkových kategorií mohly posloužit jako vzor:

Jak je zvykem v Marshallových filmech (snad s výjimkou čtvrtých Pirátů z Karibiku), pokud se na jevišti tančí a zpívá, kostýmem je rafinované spodní prádlo, boty na podpatku a především punčochy a podvazky. Uznáváme, že do zaměstnání asi není takový model úplně vhodný…

Ale na večírek, karneval nebo párty? Proč ne! A nebo si takovou „párty“ můžete uspořádat doma, v soukromí. Určitě se najde někdo, koho vaše nová kabaretní tvář zaujme :-)