Pamela Anderson má vlastní kolekci punčoch

Modelka, herečka a playmate časopisu Playboy má svá skandální období dávno za sebou, není třeba je tu rozvádět a vlastně ani připomínat. Nedávno sice oslavila pětačtyřicítku, přesto jí její vlastní autorská kolekce luxusních punčoch velmi sluší!

Blonďatá vegetariánka se rozhodla spojit síly se společností Secrets in Lace – proslulým výrobcem toho nejjemnějšího spodního prádla, podvazků a punčochového zboží. Pamela se postarala o řekněme „ideový návrh“, podle kterého nakonec vznikly celkem čtyři modely punčoch, nesoucí její jméno: Pamela Anderson Couture Stockings.

Pamela Full Fashioned French jsou klasické černé francouzské punčochy se zesílenou patou i špičkou, švem a širokým okrajem. Nutností je podvazkový pás a ideálně lodičky na vysokém jehlovém podpatku – na fotografiích jsou to luxusní lodičky Christian Louboutin.

Punčochy Pamela Glamour French Heel představují něžnější variantu k předchozímu modelu. Zadní šev není tak výrazný, tělovou barvu doplňuje černý lem s růžovým logem kolekce a bez podvazkového pásu opět nemáte šanci.

Punčochy Pamela Swiss Dot, to je hravý model sice beze švu, zato zdobený pravidelně rozmístěnými puntíky. Ani u něj se (jaké překvapení) neobejdete bez podvazkového pásu.

A konečně Signature RHT – samodržící punčochy v barvě mědi nebo kávy, zdobené růžovým lemem opět s logem kolekce Pamela.

S cenou v přepočtu (přímo k nám je pokud víme bohužel nikdo nedováží) od pěti do sedmi set korun nepředstavují punčochy této svůdné kolekce nic, co by si nebylo možno dovolit. Samozřejmě za předpokladu, že vám nebudou vadit všudypřítomná loga…