10x černé sexy punčocháče Gipsy se vzorkem

Britští vědci zjistili zajímavou věc: když si žena oblékne silonky, začnou být její nohy pro muže o celých 137 % atraktivnější! Nevěříte? A co takhle si to vyzkoušet doslova na vlastní kůži? Prozradíme vám, jaké punčochy fungují nejlépe :-)

Výběrem těch pravých punčošek sice opravdu stoupá počet obdivných mužských pohledů, spolu s nimi se ale dočkáte také závistivých pohledů žen, kterým silonkové kouzlo zůstalo zatím utajeno. Pokud si myslíte, že tohle riziko snesete, čtěte klidně dál. Ale neříkejte, že jsme vás nevarovali…

Recept na nožky, za kterými se každý ohlédne, je vlastně jednoduchý: nohy ukažte v celé kráse, ale zároveň je skryjte pod tajemným závojem. Nejvíc přece láká to, co je sice na dosah, ale zároveň nedostupné!

Podle nás (a hlavně podle britských vědců…) se k takovému dráždění nejlépe hodí černé punčocháče se stylovým vzorkem, které z každé ženy udělají neodolatelnou femme fatale – osudovou ženu, schopnou omotat si jediným pohledem nebo gestem jakéhokoliv muže kolem prstu.

Najít v dnešní době takové kouzelné silonky není vůbec jednoduché. Naštěstí ještě stále existuje několik značek, jejichž výrobky jsou krásnou vzpomínkou na časy, kdy punčochy se švem a kubánskou patou patřily takříkajíc k „dobrému vychování“ každé dámy z lepší společnosti.

Italská značka Gipsy zkrášluje nohy už mnoho desítek let, dovolili jsme si tedy nabídnout vám hned deset modelů z aktuální nabídky pro rok 2014. Za příjemnou cenu 200–300 korun můžete mít třeba punčocháče s falešnými podvazky, punčošky se srdíčky na zadní straně stehen, divoké leopardí silonky nebo punčochové kalhoty s krajkou a vysokým pasem.

Takový tenký kontrastní šev na punčochách dokáže nejen opticky prodloužit a zeštíhlit nohy, ale také roztoužit každého druhého až třetího muže :-) No a na ty ostatní většinou zapůsobí zesílená francouzská pata a chodidlo se vzorkem – to ovšem nikdo neuvidí, dokud nebudete sami chtít…

Módní vychytávkou, která stoprocentně zaujme a navíc si k ní můžete vzít třeba džínové kraťasy, jsou dvoubarevné punčocháče – nadkolenky. Od pasu ke kolenům jsou sice průhledné, pak ale přijde ke slovu vzorek s vyšší gramáží v černé barvě, zahalující vše až po špičky prstů na nohou. To je právě tajemství úspěchu silonek! Každý vám je bude chtít svléknout…

Kvalitní punčošky Gipsy se hodí pro každou příležitost a dají se zkombinovat vlastně s čímkoliv. Nylon s příměsí elastanu zaručuje pružnost a hladké přilnutí v každé velikosti, která je často univerzální. Pokud je budete prát v ruce, budou vašim nohám sloužit dlouho a věrně.

Takže nás teď napadá: na co vlastně ještě čekáte? Opravdu nechcete mít nohy o neuvěřitelných 137 % víc atraktivní? :-)