25x jarní punčochy a legíny Calzedonia

Čím oslavit příchod jara a prvních hřejivých slunečních paprsků? Nabízíme vám 25 tipů na punčocháče a legíny Calzedonia, ve kterých vaše nohy získají ten správný šmrnc!

Italskou značku Calzedonia máme rádi a píšeme o ní pravidelně alespoň dvakrát do roka – na jaře a na podzim, kdy je ideální doba na výměnu sukní a kalhot právě za legíny a punčošky.

Tohle všechno Calzedonia umí opravdu na jedničku. Výměnou za trochu vyšší cenu získáte poctivou kvalitu, nevídanou eleganci a třeba i trochu vzrušující extravagance. V legínách Calzedonia můžete být za „rebelku“, ve vlněných punčocháčích budete nenápadná, v silonkách se vzorkem se za vámi naopak každý ohlédne… Pro každého se něco najde!

Legíny Calzedonia už tradičně kombinují různé materiály a styly. Ani letos tomu není jinak: jsou tu všité vzorované pruhy, zlaté ozdoby a flitry, kůží podšitá a kovovými hroty pokrytá kolena, třásně, šněrování, barevný i zlatý potisk a nebo sexy kožené legíny zkřížené se silonkami.

Také punčochy a punčocháče Calzedonia nabízejí několik směrů, kterými se v nich můžete vydat. Klasikou jsou šedé vlněné punčocháče s decentním vzorkem, hravější dívky a dámy sáhnou po barevných punčoškách s barevným nebo zlatým vzorkem, tenké silonky s falešným švem se zase budou hodit do „lepší“ společnosti.

Nabídka značky Calzedonia je prostě neuvěřitelně pestrá a široká, stačí se jen podívat na všechny krásné fotografie v galerii pod článkem. A protože to ještě ani zdaleka není všechno, nejlepší bude, když se na italské legíny, punčochy, silonky a punčocháče zajdete podívat do nejbližšího obchodu :-)