Barevné punčocháče American Apparel a Bershka

Letošnímu podzimu barvy svědčí. Rozhlíželi jsme se po ulicích, barevných punčošek jsme ale moc nezahlédli… Proč to nezkusit napravit? Máme pro vás tipy na 40 barevných punčochových kalhot!

Většina punčocháčů je od kontroverzní značky American Apparel. Proč kontroverzní? Zkuste si na internetu najít nějaké jejich reklamní kampaně a pochopíte. Faktem ale je, že punčošky vyrábějí dokonalé. Jedny sice přijdou v přepočtu na 400–800 korun (podle síly vlákna 60–100 DEN) a navíc se u nás neprodávají, britský e-shop American Apparel ale do České republiky bez problémů zasílá.

Punčochové kalhoty American Apparel si můžete koupit ve skutečně nepřeberném množství barev, stačí si jen vybrat. Až je budete mít, nezapomeňte se v nich vyfotit a ukázat se výrobci: ve většině reklam American Apparel totiž figurují obyčejné „holky z ulice“ – třeba budete mít štěstí :-)

Druhou značkou podzimních barevných punčocháčů je španělská Bershka. Na našem trhu je už několik let a její kamenné obchody můžete najít třeba v Praze (Letňany, Chodov, Pankrác) nebo Brně (Galerie Vaňkovka). To je fajn, protože na e-shopech se zboží značky Bershka běžně nevyskytuje.

Bershka má sice v nabídce mnohem menší kolekci punčochových kalhot než American Apparel, na druhou stranu ale v jejích obchodech najdete i spoustu dalších módních kousků, kterými si můžete vylepšit podzimní i zimní šatník. Také ceny jsou mnohem vstřícnější – barevné punčocháče Bershka by měly stát kolem 200–300 korun.