Luxusní retro punčochy a punčocháče Erica M.

Krásných punčošek není nikdy dost. Když jsou navíc skutečně luxusní, vzorované a inspirované počátkem minulého století – tak není vůbec co řešit! Na takhle stylové punčochy totiž rozhodně nenarazíte každý den. Newyorská značka Erica M. sice vznikla teprve nedávno, ale prakticky ihned se jí povedlo vzbudit rozruch mezi znalci punčochového zboží. Video jasně ukazuje proč:

Vlastně se není vůbec čemu divit. Na první pohled je totiž vidět, že žádný z čtveřice modelů Ava, Genevieve, Nadia a Vivian není jen tak obyčejný. Všechny tyhle síťované punčocháče i samodržící punčochy mají originální retro vzorování, inspirované módou 20. let minulého století.

Jen to by k úspěchu samo o sobě samozřejmě nestačilo. Erica M. se proto snaží ozvláštnit každé punčošky nějakou rafinovanou drobností, která dokáže zaujmout a okouzlit. Může to být samodržící pásek podle staré školy, vzorek napodobující podvazkový pás nebo stejně tak falešné „šněrování“ po celé délce nohy. To všechno dokáže povzbudit fantazii a přitáhnout obdivné pohledy.

Nejvíce rafinované jsou v tomto směru punčocháče Vivian – při pohledu zepředu působí jako docela obyčejné černé punčochy, zezadu ale vzorovaná síťovina kompletně odhaluje nohy i zadeček. Kolekce doslova ožila v objektivu fotografa Iana Krause (neplést s Janem Krausem :-)), a to přesně tím způsobem, který by měl být pro punčošky Erica M. charakteristický. Zkuste se inspirovat!