Samodržící punčochy? Agent Provocateur!

Už třicet let je na světě jeden z nejlepších vynálezů módního světa – samodržící punčochy se silikonovým páskem. Výhody tohoto pohodlného, praktického, ale zároveň vzrušujícího kousku prádla dokáže ocenit naprosto každá dáma, žena či dívka.

Nošení samodržících punčoch má oproti punčochám s podvazky nebo dokonce punčochovým kalhotám celou řadu výhod. „Samodržky“ při usednutí nesjíždějí, v chladnějším období je lze bez problémů nosit i pod kalhoty a využít lze také stahující materiály, které nožku krásně vytvarují.

To všechno už víte, pokud jste si přečetli náš článek Historie punčoch: Od starověku až o silonky. Samodržící punčošky jsou ale také vzrušující a sexy, především jejich „retro“ varianta s charakteristickým švem a patou. Značka Agent Provocateur si to velmi dobře uvědomuje.

Agent Provocateur – specialista na luxusní spodní prádlo – má ve své nabídce desítku samodržících punčoch (říká se jim hold ups nebo stay ups): černé, bílé, tělové, s krajkovým i obyčejným lemem, se švem a kubánskou patou, síťované se vzorkem, dokonce i „tetované“ s hadem…

Luxusní samodržící punčochy Agent Provocateur asi nebudete nosit každý den – vzhledem k ceně 900–1500 korun za pár jsou určené spíš pro speciální příležitosti. Když už se ale nějaká taková naskytne, tak v nich určitě vzbudíte zaslouženou pozornost :-)