Svůdné sexy punčošky "Vuittonky"

Kabelka s charakteristickým vzorem zdobená nezaměnitelnými iniciálami LV je snem každé ženy a znamená něco jako vstup do lepších kruhů (samozřejmě pokud je pravá!). Po značkou Louis Vuitton ovšem nevznikají jen luxusní kabelky, boty, hodinky a šperky.

Nedávno jsme narazili na tyhle povedené fotografie. Jejich autorem je Mario Sorrenti, modelkou mu byla Raquel Zimmermann a jediné, co ji trochu zahalovalo, byly nádherné punčošky se známým monogramem. Trochu jsme pátrali a nakonec jsme zjistili, o co jde:

Tyhle punčochy Vuittonky jsou běžným smrtelníkům v podstatě nedostupné, nedají se totiž koupit. Dostanete je jen při osobní návštěvě některého ze světových obchodů Louis Vuitton, přesněji řečeno při nákupu jedné kompletní připravené kolekce (ready to wear collection).

Něco takového se samozřejmě nestává každý den, a to ani těm, kteří jsou u LV jako doma :-) Před časem se ovšem jedny punčošky objevily v aukci na eBay za naprosto nesmyslnou cenu v přepočtu přes 9 tisíc korun! Ať už se jednalo o napodobeninu, nebo šlo o skutečný cenný sběratelský kousek – punčošky Louis Vuitton už na eBay nenajdete. Zbývají jen tyhle fotografie…