Hit podzimu: legíny na párty, do práce i pro sport

Podzim – to je ten správný čas na nové legíny! Jsou stylové, pohodlné, umí vytvarovat svůdné ženské křivky a navíc vás ochrání před chladným podzimním počasím. Legíny jsou stále v módě a můžete je kombinovat úplně se vším. Do práce i na párty, k tunice i k tílku, pro sport i jen tak pro radost :-)

Nebojte se být originální! Pokud se v klasických legínách cítíte jako nahá, vyzkoušejte jeggins neboli džegíny. Jsou to legíny s potiskem, který napodobuje „obyčejné“ kalhoty s kapsami i poklopcem. Nemusí se tvářit jen jako džíny (odtud vznikl jejich název: jeans + leggings = jeggings), naopak mohou být pestře barevné, až oči přecházejí. O to víc si v nich budete připadat prostě jako v kalhotách.

Skvěle vypadají také lesklé legíny napodobující kůži, ale samozřejmě z elastického a dokonale prodyšného materiálu. Navíc mohou být podšité sice tenoučkým, ale přesto zateplujícím materiálem, což je pro podzimní dny naprosto ideální kombinace. A ještě ke všemu jsou pekelně sexy!

Něco úplně jiného ale potřebujete, pokud poctivě sportujete. V takovém případě vám neocenitelnou službu prokáží sportovní legíny s unikátním povrchem odvádějícím tělesnou vlhkost. I když jsou opravdu praktické, vypadají krásně – zvlášť když si k nim pořídíte pěkné sportovní tílko.

A co nastávající maminky? Dokonce ani pro ně nemusí být legíny zapovězeným oblečením! Stačí si vybrat zateplené těhotenské legíny s širokým pasem a pohodlnou gumou, která neškrtí. Raději ale neberte tyhle naše fotografie doslova a k mateřským legínám si obujte něco jiného, než podpatky :-)